WhatsApp
Go to Top
 • Sevgili misafirlerimiz,

  Güneşin, denizin, doğanın ve tatilin tadını çıkardığımız keyifli günler yakında geri gelecek. Yeniden buluşacağımız bu süreçte misafirlerimiz ve kendi sağlığımız her şeyden önemli. Bunun için Yonca Lodge olarak ek önlemler ile bir geçiş süreci belirledik.

  İlgili Bakanlıklar ve kurumlardan aksi bir karar alınmadığı sürece 6 Haziran itibariyle misafir kabulüne başlıyoruz. Fakat 27 Haziran’a kadar yapılacak tüm rezervasyonları ek koşullara göre ve sadece aşağıdaki periyodlarda kabul edebileceğiz.

  Hepimizin sağlıklı ve keyifli vakit geçirmesi için belirlediğimiz periyodlar ve bu rezervasyonlar için geçerli koşullarımız aşağıdaki gibidir.

  6 Haziran 2020 Cumartesi giriş – 12 Haziran 2020 Cuma çıkış

  13 Haziran 2020 Cumartesi giriş – 19 Haziran 2020 Cuma çıkış

  20 Haziran 2020 Cumartesi giriş – 26 Haziran 2020 Cuma çıkış

  Oda tiplerine göre fiyatlar ve rezervasyon için iletişim bilgilerimiz en altta bulunmaktadır.

  Bu dönemler için rezervasyon koşullarımız:

  • Sadece özel araç ile gelecek misafirlerimizin rezervasyonlarını kabul edeceğiz. Havaalanı gibi risk oranı yüksek alanlarda bulunmayı gerektirecek uçak, otobüs vb. toplu taşıma araçlarıyla gelecek misafirlerimizin rezervasyonlarını 27 Haziran’a kadar kabul etmeyeceğiz
  • Bu süreçte tüm misafirlerimizin aynı gün giriş yapması ve aynı gün çıkış yapması gerekmektedir. Periyod tarihleri dışında giriş ve çıkış kabul edilmeyecektir.
  • Bu dönemde kalan misafirlerimizin tesis dışına çıkmasını sınırlı tutacağımız için, dışarıdan gerekecek tüm kişisel ihtiyaçların tedariğini biz sağlayacağız.
  • Yeni misafirlerimizi kabul etmeden önce en az 24 saat Yonca Lodge’u boş tutup dezenfekte işlemlerini dikkatle uygulayacağız.
  • Gerekli durumlarda misafirlerimizden giriş gününden önceki sağlık durumlarını gösterir belge talep edilebilecek, giriş gününde ateş ölçümü gibi uygulamalar yapılacaktır.
  • Bu süreçte ekibimizin işe geliş ve gidişleri, tedarik sistemimiz ve diğer tüm operasyonel faaliyetler Covid-19 önlemlerimize uygun olarak gerçekleştirilecektir. Resmi kurumların ilave bir tedbir getirmesi halinde bunlar da önlemlere eklenecektir. Aldığımız önlemler için detaylı bilgi için tıklayınız.

   

  Oda Fiyatlarımız ve Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

  FİYATLAR:

  Oda tipi Kapasite (Misafir sayısı) Fiyat
  Superior oda 2 yetişkin 7140 TL
  Aile odası 2 yetişkin ve 2 çocuk (4yaş+) 10500 TL
  Aile odası 2 yetişkin ve 1 çocuk (4yaş+) 8250 TL
  Aile odası 2 yetişkin ve 1 çocuk (0-3) 6000 TL
  Standart oda 2 yetişkin 6000 TL
  Standart oda 1 yetişkin 4500 TL
  Çatı odası 2 yetişkin 5520 TL
  Çatı odası 1 yetişkin 4020 TL

   

  • Konaklama ücretlerimiz tüm oda için, tam pansiyon, (kahvaltı, set menü öğle ve akşam yemeği) ve KDV dahildir.
  • 6 gecelik konaklama için belirlenen toplam fiyattır.
  • Oda giriş saati 14:00 -23:00 arası, çıkış saati ise 08:00 – 12:00 arasıdır.
  • Rezervasyon kesinleştirmek için ön ödeme tutarı toplam konaklama bedelinin %50’sidir. Kalan ödeme otelden giriş gününde tahsil edilir. Mücbir sebep doğması halinde rezervasyon ileri bir tarihe alınabilir ya da iptal edilebilir.
  • Kesinleşmiş rezervasyonların sahipleri standart rezervasyon şartlarımıza ek olarak covid-19 önlemlerini de kabul edilmiş sayılır. Bundan dolayı mücbir sebep ve resmi önlemlerin dışında ücret iadesi yapılmaz.
  • Belirlenen periyod boyunca kahvaltı, öğle ve akşam yemeği set menü olarak her misafirimizin masasına servis edilecektir. Gün içinde yapılan ikramlar da aynı kurallara göre hazırlanacaktır. Dileyen misafirlerimiz sınırlı seçenekle sunacağımız alakart yiyecek menümüz ve içecek menümüzden yararlanabilecektir.

  Rezervasyon için aşağıdaki e-mail adresimiz ya da whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  E-mail: yoncalodge@endemik.com.tr

  Whatsapp&Mobil: 0533 472 21 10

  Telefon: 0252 633 6688