KUMSAL & HAVUZ


Sessiz Kumsal & Bunaltmayan Deniz

Sadece Yonca Lodge misafirlerinin kullanımına açık olan özel kumsalımızın öne çıkan yönleri ağaçların altında şezlongları, hamakları, minderler arasında tembellik için birebir köşkleri, sessizliği ve genişliği.

Denize yakın 3-4 metrelik taşlık bölüm dışındaki tüm kumsalımız ince kumdan oluşuyor ve koruma altındaki caretta carettaların yuvalarına 1 Mayıs ile 30 Eylül arasında ev sahipliği yapıyor. Plaj havluları, her yerden kolayca erişebileceğiniz kablosuz internet hizmeti ve her an yiyecek – içecek servisine hazır bar ekibi gibi detaylarla Yonca Lodge, misafirlerine sadece bahçe içinden deredeki ördekleri izleyerek kumsala yürüme zahmetini bırakıyor.

Deniz sabah saatlerinde sakin oluyor ancak öğle saatlerinde başlayan deniz meltemi ile dalgalanıyor. İlk 3-4 metrelik bölümde taşlar bulunan denizin geri kalan bölümü kum zeminden oluşuyor ve hızlı derinleşmiyor. Açık deniz olduğu için kesinlikle kimyasal bir kirlilik olmasa da zaman zaman akıntılarla zemindeki kum hareket edip bulanık olmasına sebep olabiliyor.

 


Keyifli Havuz & Doğa İçinde Bahçe

Kumsalın hemen bitiminden başlayan geniş meyve bahçesinin denize yakın tarafında havuzumuz bulunuyor. Öğle saatlerinde deniz dalgalı olduğu zaman misafirlerimiz tarafından daha çok tercih edilen havuzumuzun öne çıkan özelliği de yine sessizlik ve keyif. Havuz etrafında bulunan köşkler, minderler ve şezlonglardan bahçenin diğer tarafındaki dere kenarında da bulunuyor.

Bir yanından dere akan bahçenin içi gün içinde kendinize bir ağaç gölgesi ve hamak bulup kitap okumak ya da dinlenmek için ideal. Ayrıca sebze bahçemizin hemen yanında dereye karşı kurulu olan toplantı salonumuz gün içinde sessiz bir yerde çalışmak isteyen misafirlerimiz için açık oluyor.

En iyi fiyat garantisi
Yonca Lodge, web sitemiz üzerinden
yapılan online rezervasyonlarda
aynı oda tipi ve aynı tarihlerde
web sitemizden daha düşük bir fiyatla
rezervasyon yapılmadığını
garanti etmektedir.

Close