Fethiye


  FETHİYE      YANIKLAR  

Göcek koylarından Ölüdeniz’e, paraglidingden Likya Yolu’na kadar bir çok tanınmış doğal ve kültürel güzellik ile turistik aktiviteyi barındıran Fethiye her tür beğeni ve tatil talebine cevap veren ender yerlerden biri.

Son yıllarda James Bond Skyfall filmi ile Russel Crowe’un Water Deviner filmlerine de ev sahipliği yapan kent, Likya Yolu ve Ölüdeniz’in getirdiği uluslararası tanınmışlığını pekiştirmiş durumda. Ayrıca turistik cazibe merkezleri ve aktiviteleri dışında zengin tarım topraklarının getirdiği sağlıklı ve lezzetli ürün çeşitliliği, Üzümlü gibi geleneksel dokusu bozulmamış yerleri ile yerel yaşama meraklıların da ilgisini daha çok çekiyor.

Fethiye’de gezilecek yerlerle ilgili blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yonca Lodge’un da bulunduğu Yanıklar Köyü ise Fethiye’nin henüz çok keşfedilmemiş güzelliklerinden biri. Koruma altındaki Akgöl sulak alanı, endemik Sığla Ağacı Ormanı, Toroslardan kaynaklanıp denize kavuşan Kargı Çayı, ada ve koyları ile coğrafya kitabından fırlamış gibi bir köy. Bisiklet ve yürüyüş rotalarının hazırlandığı Yanıklar ile ilgili daha fazla bilgi almak için Yanıklar linkine tıklayabilirsiniz.

Yanıklar’a 45 km uzaklıktaki Dalaman Havaalanı yurtdışı ve yurtiçinde birçok noktadan Fethiye’ye ulaşımı oldukça kolay hale getiriyor. Ayrıca otobüs firmalarının farklı şehirlerden düzenli seferleri ve yüksek standartlardaki şehirlerarası yol bağlantıları da Fethiye’ye ulaşımı oldukça rahatlatıyor.

En iyi fiyat garantisi
Yonca Lodge, web sitemiz üzerinden
yapılan online rezervasyonlarda
aynı oda tipi ve aynı tarihlerde
web sitemizden daha düşük bir fiyatla
rezervasyon yapılmadığını
garanti etmektedir.

Close